Adres
 • ADRES

  dach

  Magazyn Główny

  Raków 40, 55-093 Kiełczów
  tel. 71 315 71 26,
  kom. 662 753 377 ; 507 812 126

  Godziny otwarcia

  Pon - Pt: 8.00 - 17.00
  Sobota: 8.00 - 14.00
  Niedziela: Nieczynne

  Adres Firmy

  ALFADACH  Andrzej Grudziński
  Raków 40, 55-093 Kiełczów
  NIP 899-235-16-22 REGON 021805546

Adres
sobota 04 Lip 2020
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Drukuj

Okap

 

Dobry dach musi być szczelny, a jednocześnie dobrze wentylowany. Szczególnie narażone na przeciekanie są miejsca wokół elementów wystających z połaci dachu. Okap to jeden z najważniejszych elementów dachu odpowiadający za jego prawidłową wentylację. Stosowanie akcesoriów okapu dachowego zabezpieczają przed przedostawaniem się ptaków, gryzoni i dużych owadów do przestrzeni podpołaciowej.

SBM MARKIEWICZ

GRZEBIEŃ OKAPU


Wymiary: długość 1000 mm, szerokość 55 mm.

Kolory: ceglasty, brązowy, czarny.

 

Materiał polipropylen barwiony w masie. Wykonany z PCV. Zastosowanie tych elementów skutecznie zabezpiecza przed wnikaniem ptactwa i dużych owadów pod połać dachu. Otwory w listwie nośnej ułatwiają mocowanie za pomocą gwoździ lub wkrętów.

SBM MARKIEWICZ

GRZEBIEŃ OKAPU Z KRATKĄ


Wymiary: długość 1000 mm, wysokość 84 mm, wysokość kratki 25 mm.

Kolory: ceglasty, brązowy, czarny.

 

Materiał to polipropylen barwiony w masie. Wykonany z PCV. Zastosowanie tych elementów skutecznie zabezpiecza przed wnikaniem ptactwa i dużych owadów pod połać dachu. Otwory w listwie nośnej ułatwiają mocowanie za pomocą gwoździ lub wkrętów.

SBM MARKIEWICZ

KRATKA WENTYLACYJNA


Wymiary: długość 1000 mm.

Kolory: ceglasty, brązowy, czarny.

 

Materiał to wysokojakościowy polipropylen w technologii wtryskowej. Stosowany jako element wentylacyjny obszaru okapu w dachach skośnych. Produkt jest odporny na długotrwałe działanie czynników atmosferycznych takich jak promieniowanie UV, mróz, deszcz, wilgoć i procesy starzenia.
Stosowany jest do zabezpieczeń obszaru okapu dachu przed ptactwem, gryzoniami, większymi insektami. Chroni również zabezpieczany obszar przed nawiewaniem liści i innych zanieczyszczeń zapewniając tym samym odpowiednią wentylację i cyrkulację powietrza w obszarze dachu. Nadaje się do stosowania prawie do wszystkich typów pokryć dachowych.

SBM MARKIEWICZ

SIATKA OKAPU


Wymiary: długość 1.000 mm, szerokość 80 mm.

Kolory: ceglasty, brązowy, czarny.

 

Stosowana jako element wentylacyjny obszaru okapu w dachu skośnym do zabezpieczeń wlotów wentylacyjnych w elewacjach budynków oraz obszaru okapu dachu przed ptactwem, gryzoniami, insektami, nawiewaniem liści i innych zanieczyszczeń zapewniając tym samym odpowiednią wentylację i cyrkulację powietrza w obszarze elewacji i dachu. Nadaje się do stosowania prawie do wszystkich typów pokryć dachowych.

SBM MARKIEWICZ

SBM MARKIEWICZ

PAS NADRYNNOWY


Wymiary: długość 2.000 mm, szerokość płaszczyzn 130mm, 55 mm, 15 mm.
                długość 2.000 mm, szerokość płaszczyzn 180mm, 55 mm, 15 mm.

Kolory: ceglasty, brązowy, czarny.

 

Materiał to aluminium, stal ,tytan cynk, miedź. Mocowany do krokwi ma za zadanie kierowanie odpadów do rynny. Pas okapowy (nadrynnowy) spełnia trzy zadania :
- kieruje wodę zebraną przez membranę dachową bezpośrednio do rynny (do pasa przykleja się membranę dachową, np. przy używaniu taśm butylowych)
- kieruje wodę zebraną przez pokrycie dachowe (dachówki, blachodachówki...) bezpośrednio do rynny.
- wykańcza w sposób estetyczny dach.

SBM Markiewicz